ماجرای پریناز ایزدیار در اینستاگرام را می‌دانید؟

پریناز ایزدیار، بازیگر سریال شهرزاد و فیلم ابد و یک روز، از جمله بازیگرانی است که از اینستاگرام برای عکسهای فشن و لایک بیشتر گرفتن به هر قیمتی استفاده نکرده است، او بارها به موضوع حمایت از حیوانات، اقشار آسیبپذیر و مانند آن پرداخته است. اما فضای اینستاگرام، برای او آن قدر آزار دهنده بوده است که در هفته اخیر با یادداشتی، موضوع را بیشتر برای مخاطبانش شکافته است.

او نوشته همیشه خوشحال بودم که با توجه به کم مصاحبه کردنم اینجا رو دارم که بیواسطه با شما از هرآنچه میخوام حرف بزنم و باهاتون در ارتباط باشم اما چیزی که این روزها شاهدش هستیم بیادبی و بیاحترامیهای زیادیه که فضای مجازی رو پر کرده، بارها خواستم صفحه را ببندم اما هزار و یک دلیل مثل اطلاعرسانی کارهای فرهنگی و خیریهها و حمایت از حیوانات و وجود عزیزان مهربانی که به من محبت دارند منو اینجا نگه داشت اما از اونجا که من معمولا بیشتر کامنتها رو میخوانم و بهم میریزم و نمیتونم مثل خیلیها ساده از کنار حرفهای بیجا رد بشم ترجیح میدم حداقل فعلا فعالیتی در اینستاگرام نداشته باشم.

اما او همین هفته هم نتوانسته پست تازهای نگذارد. ماجرای سربازی که به خاطر نجات یک سگ، پای خود را از دست داد، او را آن قدر اندوهگین کرده که به خاطرش، یک بار دیگر در همین صفحه اینستاگرامیاش، پستی نگاشتهاست.

به نظر میرسد از این پس، نمیتوان توقع یک صفحه زرد را از صفحه اینستاگرام {{پریناز ایزدیار}} داشت. او حالا رسانهای با ۱ میلیون و هفتصد هزار فالوور تدارک دیده تا از دغدغههای اجتماعیاش بگوید. مسئولیت اجتماعی که این روزها در بسیاری از صفحات سلبریتی‌ها با آگهی و رپرتاژ آگهی و اسپانسر گره خورده‌ است، این‌جا لااقل فعلا بی‌مزد و منت حضور دارد.