در این پاورقی سریال شهر قشنگ، به مرور با ماجراهای هتلی در آنتالیا همراه میشویم و خانوادهای که سعی میکنند مدیریت آن را به دست بگیرند.

درباره سریال شهرقشنگ این‌جا را بخوانید.
مرحوم نعمت‌الله گرجی به جم پیوست!

قسمت اول: آشنایی

این هتل از آقای روح افزا عموی مرحومِ اردشیرخان در شهر آنتالیا به او ارث میرسد. وکیل عموی مرحوم پیشنهاد فروش هتل را میدهد و به ترفندهای مختلف میخواهد کاری کند که هتل را بخرد. اما اردشیرخان و سودابهبانو با اینکه احساس کردند فقدان مدیریت باعث بینظمیهایی شده تصمیم عجولانه نگرفتند.

دخترش تهمینه و داماد و نوههای اردشیرخان وارد هتل شدند تا به صورت ناشناس سر و گوشی آب بدهند که با صحنههای جالبی برخورد نکردند. نمیدانستند چطور نظرشان را درباره این اوضاع به اردشیرخان بگویند که توی ذوق او نخورد خلاصه تصمیم گرفتند در اولین جلسه بر اساس حال و هوای جلسه یک جورایی واقعیت را بگویند.

از طرفی کارکنان هتل که خودشان خوب میدانستند چه مشکلی دارند و چقدر مشکل دارند با رفتن این خانواده به اتاق مدیریت فکر میکنند ماجرا یک شکایت است و برای دانستن اینکه در اتاق مدیریت چه میگذرد بالبال میزدند.

معمولا کسانی که میدانند در رفتارشان یک مشکلی هست یه جورایی ترس، نگرانی و اضطراب دارند. شما چی؟ تاحالا به این مساله دقت کردین؟

قسمت‌های دیگر سریال را از این صفحه پیگیری کنید.