به تازگی در آگهیهای استخدام منتشر شده، آگهی اعزام کارگران و فنیکاران ایرانی به ترکیه به چشم میخورد.

در روزهای اخیر آگهیهای عجیبی مبنی بر اعزام کارگر و فنیکار به ترکیه به چشم میخورد و برای این افراد حداقل حقوق یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است.
مدیر یکی از موسسههای کاریابی در این خصوص گفت: یک میلیون تومان هزینه سفر به این افراد داده میشود و هر سه یا چهار ماه یک بار، یک هفته تا ده روز مرخصی برای سفر به ایران به آنها داده میشود.

وی افزود: این افراد ماهانه حداقل حقوق یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومان تا دو میلیون تومان دریافت میکنند و باید به طور حتم از مهارتهای ام. دی. اف کاری، تولیدی لباس یا دوخت روکش مبلمان برخوردار باشند، این در حالی است که افراد اعزامی از ایران دارای مزایای بیمه و جای خواب برای سکونت در کشور ترکیه نیز هستند.
مسوولی دیگر در یکی دیگر از مراکز کاریابیهای بین المللی در تهران گفت: برای کارگران حقوق یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان در نظر گرفته شده و برای فنیکاران یک میلیون و ۷۰۰ هزار تومان به بالا تعلق خواهد گرفت.

وی خاطرنشان کرد: این افراد میتوانند همراه خانواده خود به ترکیه سفر کنند، ترکی استانبولی نیز به صورت رایگان به داوطلبان آموزش داده میشود. همچنین از مزایای بیمه، جای خواب و یک میلیون تومان هزینه سفر برخودار خواهند شد.

صفحه تلگرامی اخبارکار و آگهی‌های استخدام، هر روز آگهی‌های کار در ایران را درج می‌کند، برای یافتن کار خوب و مناسب، در آن عضو شوید.